Registrace

Při registraci máte možnost vyjádřit svůj zájem o tři různé postavy hlavní, tj. postavy, se kterými byste chtěli hrát většinu hry, a jednu postavu záložní, která se uplatní v případě smrti hlavní postavy. Je ve vašem zájmu vybrat všechny tři postavy, abyste maximalizovali šanci, že budete hrát někoho, kdo vám sedí.

Po skončení prvního kola registrace budou vaše preference vyhodnoceny a postavy budou rozděleny mezi jednotlivé hráče. Může se stát, že vás požádáme o ztělesnění postavy, kterou jste si původně nevybrali (např. pokud bude záchranný tým postrádat velitele). V takovém případě s vámi budeme danou situaci řešit osobně a budeme se snažit s vámi domluvit. 

Pokud nechcete hrát postavu, ale přesto se chcete akce zúčastnit třeba jako CP, ozvěte se na kontaktní e-mail.

Všechna hráčská místa jsou zaplněna a nyní přijímáme pouze náhradníky, ozvěte se na kontaktní e-mail.

Uvolněné role:
Janet Fieldingová (25)
Fotografka pro Daily standard, která touží po velkém úspěchu. Má osobní vendetu vůči Odagře a ráda by jim ublížila jak je to jen možné. Hra je pro ní především o přežití a získaní co nejvíce materiálu pro reportáž.

James Whitfield (40)
Původně profesionální voják, kterého opustila žena. Aktuálně slouží jako velitel elitní skupiny pro zásahy v krizových situacích. Hra je pro něj především o akci, vedení ostatních a vybojování si své autority i v obtížných situacích.
Podřízené stránky (1): Seznam registrovaných
Comments