Praktické

Kdy to bude?

15.5. - 17.5.

Kde to bude?

Základna Svárožná u Železné rudy, Mapa

Kolik mě to bude stát?

250Kč - další info o platbě obdrží přihlášení mailem

Jak se přihlásím?

Skrze formulář.

Do kdy se můžu přihlašovat?

První kolo přihlašování proběhne od 9.2. do 23.2. nebo do naplnění kapacity hry. Po 23.2. rozdělíme mezi aktuálně přihlášené hráče postavy a v případě, že nebude kapacita hry naplněna, otevřeme druhé kolo.

Jaký je setting?

Začátek apokalypsy na jedné z výzkumných stanic. Jedna ze skupin bude začínat na stanici. Druhá ze skupin představuje jednotku, která jde zkoumat, proč se daná základna neozývá. Pro účely simulace boje budeme používat NERF pistole.

Dostaneme postavy?

Postavy budou na úrovni kostry předpřipravené od organizátorů, ale na vás bude je dotvořit do živých a dýchajících postav, které pro vás budou důležité.

Pro koho je hra určena?

Pro lidi, kterým vyhovuje pohyb v neznámém prostoru ztraceném v lesích, pro ty komu nevadí trocha nepohodlí (na základně není elektřina) a samozřejmě pro ty, kteří si chtějí prožít počátek apokalypsy z pohledu vojáků, kteří se ji snaží zabránit nebo vědců, kteří ji možná omylem spáchali. Cílem je částečně hororová hra, pokud chcete hrát grotesku, pak toto rozhodně není hra pro vás.

Kolik nás tam bude?

15 až 25 hráčů (15 hráčů je minimum pro uskutečnění hry).

Jak dlouho bude trvat samotná hra?

Hra začíná v sobotu v 10:00 a končit bude v neděli ve 2:00 ráno po čemž může následovat party klidně až do rána.

Co budeme potřebovat s sebou?

Svou zbraň pokud nějakou jako postava budete mít. Kostým pro svoji postavu. Jídlo pro dobu před hrou a po hře. Alkohol na party po hře. Pokud budete chtít, můžete si dovést i jakoukoliv další pomůcku pro navození atmosféry světa blízké budoucnosti, kde právě začíná apokalypsa.

Jídlo po dobu hry je v ceně, neočekávejte ho příliš mnoho, ale hladovět vás rozhodně nenecháme.

V případě doktorů doporučujeme bílý doktorský plášť přes dostatečně teplé oblečení. Pro případ vojáků preferujeme libovolnou uniformu, jedná se o jednotku žoldáků.


Budeme potřebovat kostým?

Jak už je zmíněné v předchozí otázce, kostým není v ceně registrace a je tedy na vás jakožto hráčích, abyste si jej zařídili. Kostým by měl zhruba odpovídat stylu, který by si vaše postava oblékala v současnosti.


Jak nás kontaktujete?

Pokud budete mít další otázky, ozvěte se nám na email: nakaza@pilirionos.org

Comments