3. Záchranný tým

V zásadě se jedná o elitní militantní jednotku, která se v organizační struktuře společnosti Odagra skrývá pod hlavičkou "krizový tým." V praxi jde o polovojenský útvar složený z žoldnéřů, kteří se z různých důvodů dali do korporátních služeb. Skupina bude začínat asi dva kilometry od základy, na niž se bude snažit dostat.

V této skupině panuje přísná hierarchie a disciplína, postavy musí brát na vědomí šarže ostatních a vykonávat rozkazy či si přičíst následky. Volnost při hraní bude menší.

Jérome Lemarchand (32)
Dlouholetý specialista na krizové situace. Nemá problémy se svědomím a vždy splní svoji misi bez ohledu na ztráty. Hra je pro něj především o akci a o podřízenosti v rámci jednotky. 

James Whitfield (40)
Původně profesionální voják, kterého opustila žena. Aktuálně slouží jako velitel elitní skupiny pro zásahy v krizových situacích. Hra je pro něj především o akci, vedení ostatních a vybojování si své autority i v obtížných situacích. 

Ginny Lane (27)
Medička, splácející Odagře lékařské výlohy za svou odvykací kůru. Jako medička je nesmírně schopná a dokáže udržet lidi na nohou dlouho poté co by je ostatní odepsali. Šetří na misi do Afriky. Hra je pro ni především o akci a o léčení ostatních vojáků. 

Silvio Juaréz (28)
Začínal jako nedobrovolný žoldák pro narko mafii. Poté se mu podařilo přesunout se do ozbrojených složek na pozici zástupce velitele jednotky. Chce vydělat dost peněz aby ze spárů narko mafie vykoupil svoji rodinu. Hra je pro něj především o akci. 

Rayne (23)
Mladý muž plný tajemství, který má spoustu důvodů Odagru nenávidět a přesto je součástí krizové skupiny. Hra je pro něj především o morálních dilematech a akci. Také o pátrání po tom co se tu stalo a jak by toho dokázal využít pro svůj prospěch. 

Frank Lestrand (35)
Navenek macho a uvnitř cíťa. Jeho největší vášní jsou výbušniny a nedovede si odpustit žádnou přiblblou hlášku, když něco vyhazuje do povětří. Jeho oblíbená je "Pada Bum". Hra je pro něj především o akci, ale také o vnitřním boji. 

Thomas Freyman (32)
Nadšený technolog, který miluje svoje hračky a miluje zkoumání systémů. Tohle je jeho první mise v této jednotce. Je náhrada za zemřelého Boba, který zemřel při nehodě, ve které je Frank úplně nevinně. Interní vyšetřování to potvrdilo, ale co tak asi mohlo zjistit z ohořelých zbytků. Hra je pro něj především o překonání sama sebe a o překonání strachu. 

Virginie Jackson (27)
Sociopat, pragmatická žena. Velmi rychle se zorientovala v prostředí korporátu a prošlapává se rychle nahoru. Na elitní jednotce ji vyhovuje pragmatický přístup většiny zúčastněných a nikoho netrápí pár mrtvých civilistů. Hra je pro ní především o akci. 

Tom Wicher (28)
Původně rutinní úředník, který byl donucen změnit profesi na vojáka kvůli penězům na léčbu svoji ženy. Brzy se nicméně vypracoval a nyní vydělává v elitní jednotce. Jedna z posledních misí, kterých se musí účastnit kvůli penězům. Hra je pro něj především o akci, ale nemalou roli pro něj hrají i morální dilemata. 

Leyla Koom (41)
Silně věřící veteránka z armády. Snaží se bojovat za ideály, ale moc se ji to nedaří. Většinu peněz za mise posílá potřebným. Hra je pro ni peředvším o morálních dilematech, ale i akce bude u ní nedílnou součástí. 
Comments