2. Uprchlíci z karanténní oblasti

Tihle lidé mají tak trochu smůlu. Spíš určitě mají smůlu. Z různých důvodů se ocitli v karanténní oblasti na vlastní pěst a bez informací o tom, co se děje. Jejich vybavení se sestává jen z toho, co pobrali do batohu a trochy jídla. Nepatří ani k záchrannému týmu ani k zaměstnancům základny.

Tyto postavy mají vlastní historii a motivaci a při jejich hraní budou mít hráči asi největší volnost ze všech.

Carlo Pucci (38)
Bohatý a vlivný muž italského původu s kontakty na mnohé další vlivné lidi, pro které dokáže zařídit cokoliv potřebují. Ve hře má svou výrazně mladší manželku. Hra je pro něj především o prosazení svého vlivu vůči ostatním mocným hráčům. 

Francesca Pucci (18)
Aspirující herečka a především Carlova výrazně mladší půvabná žena. Je zřejmé, že spolu nejsou tak úplně z lásky. Hra je pro ni především o vytěžení něčeho pro sebe a zajištění si výhodného místa pro přežití. Do značné míry bude sloužit jako Carlův nástroj pro prosazování jeho vůle. 

Janet Fieldingová (25)
Fotografka pro Daily standard, která touží po velkém úspěchu. Má osobní vendetu vůči Odagře a ráda by jim ublížila jak je to jen možné. Hra je pro ní především o přežití a získaní co nejvíce materiálu pro reportáž. 

Jack Crawford (24)
Redaktor pro Daily Standard, který se do oblasti dostal společně s Janet. Ve hře má romantickou linku. Touží také po velkém úspěchu. Hra je pro něj především o romantické lince a získání co nejvíce materiálu pro reportáž. 
Comments