1. Personál základny

Jedná se o malou různorodou skupinu vědců, ochranky a techniků, kteří jsou zodpovědní za chod malé vědecké základny v horách a hladký průběh výzkumu a experimentů v laboratoři. Jejich hra bude začínat právě na základně, kde se ocitli v krizové situaci.

Motivace a cíle jednotlivých postav jsou individuální, hráči budou mít poměrně velkou volnost v pojetí své postavy.

Mary McKay (22)
Stážistka nadšená ze získané stáže, tedy až do okamžiku, než vše šlo k šípku. Ve hře má romantickou linku. Hra pro ni bude hlavně o procházce noční můrou, ve které se bude muset rozhodnout zda se zhroutí nebo ji to setkání posílí. 

Linda Lewis (31)
Vedoucí diplomové práce, která vypsala tuto stáž a je za Mary zodpovědná. Hra pro ni bude především o zodpovědnosti za Mary a starost o zbylé vědce. Také se budou snažit zjistit více o tom co se stalo a proč zde jsou zavřeni.

George Jackson (36)
Vedoucí týmu vědců. Má na starosti celý výzkum ohledně rakoviny. Byl při samotné katastrofě, když nastala, ale povedlo se mu uniknout. Zná kompletní zázemí pokusu. Hra pro něj bude především o snaze zajistit co nejvíce relevantních materiálů pro proběhlé pokusy. 

Mark Green (24)
Zbabělá ochranka, které se povedlo ukrýt při průběhu krize do jediného hazmat obleku na základně. Pro tuhle postavu bude hra hlavně o akci a o své zodpovědnosti vůči ostatním a také o výsměchu ze strany ostatních. 

Kevin Adams (28)
Laboratorní technik, má na starosti stavbu aparatur. Umí se postarat o sebe a dokáže vyřešit spoustu technických problémů. Cokoliv co se v laboratoři pokazí je defaultně hozené na něj. Hra pro něj bude především o přesvědčení ostatních, že je v tom nevinně a o přežití. Ve hře má romantickou linku. 

Lawrence Turner (34)
Profesionální ochranka objektu. Jemu vděčí všichni přeživší za to, že prozatím přežili a aktuálně více či méně vede celou základnu do příchodu záchranného komanda. Oficiálně na to sice nemá právo, ale všichni ho poslouchají. Hra je pro něj především akční snaha o přežití co nejvíce lidí pod jeho velením. 
Comments