O hře‎ > ‎

O světě

Píše se rok 2029 a budoucnost lidstva se zdá růžová. Fosilní paliva jsou minulostí, znečištění se pomalu zmenšuje a výzkumné laboratoře farmaceutických korporací hlásí značné pokroky na cestě k lékům na většinu civilizačních chorob. Největší senzaci však způsobila korporace Odagra se sídlem v Elefantře, když oznámila průlom ve vývoji léku proti rakovině a přislíbila jeho dodání pro běžné použití v rekordně krátkém čase.

Na nátlak veřejnosti, která chce léky na rakovinu pro všechny a zdarma, se politici předhánějí v tom, kdo první uzavře s Odagrou vzájemně výhodnou dohodu a slibují hory doly. Ne všem se aktuální vědecké pokroky zamlouvají, a tak se před vraty výzkumných center občas sejdou političtí aktivisté, konzervativní věřící i obyčejní potížisté a společně protestují proti uzavřeným testům a utajování léčebných postupů. Nejhlasitější je organizace zvaná Svobodná budoucnost, které se nelíbí vzrůstající moc farmaceutických společností.

Korporace jsou v tomto světě významnou politickou silou se svými vlastními armádami a často i spravedlností existující bok po boku tradičních států. 

Kde se bude odehrávat hra?
Hra samotná se bude odehrávat na jedné z tajných výzkumný stanic korporace Odagra a v jejím okolí. Tato stanice je na okraji města Elefantra v rozsáhlém chráněném prostoru. 
Comments