O hře

15. listopadu 2029, 16:58
Oblast PXE01, stanice Omikron

Zaslechl jsem nějaké rány ze spodní laboratoře. Zpočátku jsem absolutně nechápal, co se stalo, ale když začaly vylézat ty … ty bytosti, pochopil jsem, že se něco zásadně posralo. Pokusil jsem se zavolat o pomoc, ale přišli jsme o signál i standardní elektřinu. Společně s kolegy a několika členy ochranky jsme se zabarikádovali společně se zásobami v jedné místnosti. Od té doby bojujeme víceméně bez přestání s nočními běsy. Začínají docházet jak náboje, tak zásoby, buď nás někdo brzy najde, nebo jsme vyřízení…


16. listopadu 2029, 10:21
Elefantra, hlavní sídlo společnosti Odagra

“Ze stanice Omikron přestala přicházet hlášení, pane.”
“Dobrá, děkuji za informaci. Ozvěte se panu Johnsonovi, že jej budu potřebovat. Ať se zastaví za 5 minut.”
“Jistě pane.”
O 5 minut později
“Pane, co potřebujete?”
“Na stanici Omikron nastal nějaký problém, celou oblast umístěte do karantény pod označením PXE01. Nikdo nesmí opustit uzavřenou oblast a vše musí proběhnout dle standardních postupů. Postarejte se o sestavení a vyslání ozbrojené jednotky. Do 72 hodin to vyřešíte!”
“Jistě pane.”
“Můžete jít.”


17. listopadu 2029, 7:48
Někde v oblasti PXE01, dvě hodiny cesty od stanice Omikron

Základna Omikron je v zalesněné oblasti a tudíž musel celý výsadek proběhnout z letadla. Dle plánu došlo k výsadku nedaleko základny a všichni se dostali v pořádku na zem. Bohužel při seskoku se u jedné bedny s municí porouchal padák a výzbroj spadla někam do lesa. Díky tomu jsme přišli o velké množství munice a další výstroje.
Do cíle nám zbývají cca dvě hodiny cesty, zatím nic nenasvědčuje žádným neobvyklým událostem. Okolí je klidné. Jedinou nepříjemností je útok několika zdivočelých psů, při němž jsme přišli o další munici, která se nám bude v případě problémů pravděpodobně nedostávat. Hovor s místními také naznačuje, že se nic zvláštního nestalo.
Stanice je jen několik kilometrů chůze od nás a před několika minutami jsem vyslal napřed zvěda.


17. listopadu 2029, 8:51
Někde v oblasti PXE01, hodina cesty od stanice Omikron

Našli jsme tělo zvěda … nebo spíše to, co z něho zbylo. Vypadá jako by byl napaden medvědem, ale ty kousance byly moc malé jako od … od člověka. Něco se pohybuje ve stínech za hranicí viditelnosti. Děje se něco podivného, navíc to vypadá, že jsme ztratili kontakt se základnou. Už se to pohybuje i za námi, nejrozumnější cestou je dorazit do stanice.


Kdy: 15.5. - 17.5.
Kde: Na základně Svárožná, kousek od Železné Rudy.
Za Kolik: 250Kč
Přihlášení: skrz formulář
Podřízené stránky (1): O světě